top of page
  • Zdjęcie autoraprzewodnik Polina Wierzchowiec

"Garbate Smaki" - Sopot - "Whiskey On The Rocks"


Lokal "Whiskey On The Rocks" znajduje się w Sopocie przy ul. Dworcowej 7. Trafiliśmy tam przypadkiem, zaciekawieni brzmieniem muzyki na żywo w dobrym wykonaniu dobrych starych przebojów (Muzyka na żywo jest tylko w piątki i w sobotę). Wystrój lokalu zachwyca, ale nas przyciągnęło także jedzenie.

Chłopaki wybrali sobie z listy Whiskey’s Burgers & Sandwiches, z tym Igor upodobał sobie PASTRAMI BAJGEL - Wołowina, rukola, żółte ostre papryczki,sos chrzanowy), Paweł wybrał WHISKEY BURGER Wołowina, cheddar, sałata, bekon, pomidor, czerwona cebula, pikle, krążki cebulowe, sos na bazie Jack Daniel’s® Tennessee Whiskey. Do burgerów można było wybrać dodatki. Igor wybrał frytki z bataty, a Paweł Buraki w syropie klonowym. Jak smakowało? Paweł: "Jak słodycz mijajacego lata z nutką whisjey Danielsa okraszony chrupkością cebuli, pikli oraz soczystością wołowiny". ​​Ja jestem miłośniczką żeberek, więc mój wybór był oczywisty WHISKEY RIBS (Żeberka w sosie na bazie Jack Daniel’s® Tennessee Whiskey),jako dodatek wybrałam "Kolba kukurydzy z masłem ziołowym i solą morską" i to był strzał w dziesiątkę! Najlepsze żeberka które kiedykolwiek jadłam!

Na zakończenie miałam małe marzenie stanąć choć na chwilkę za barem! Efekty zobaczcie sami. Jest to zdecydowanie mój ulubiony lokal w Sopocie, jak już się tam wybieracie koniecznie zapiszcie adres Lokal Whiskey On The Rocks znajduje się w Sopocie przy ul. Dworcowej 7, niedaleko Dworca PKP.88 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page